هات تپ و خطوط گاز

عملیات هات تپ بر روی خطوط گاز

هات تپ بر روی خطوط گاز

 

ما خدمات اضطراری منحصر بفردی به مشتریان ارائه می‌دهیم و اگر مشکلی برای شما ایجاد شد، ما در تمامی ۲۴ ساعت از ۷ روز هفته در دسترس هستیم. این خدمات شامل اتصالات و سازه‌های لوله، تعمیر لوله، سوراخکاری تحت فشار، ولو‌های آنلاین و خدمات انسداد جریان می باشند که در هر شرایطی قادر به ارائه‌شان هستیم. ما می‌توانیم این خدمات را یا به صورت موردی ارائه دهیم و یا می‌توانیم با عقد یک قرارداد با قیمت ثابت هر مشکلی که با آن مواجه می‌شوید را در یک بازه‌ی زمانی مشخص رفع کنیم.

پیش از انجام سفارشات نیاز است که مرکز پاسخگویی اضطراری ۷/۲۴ کل مختصات لوله‌های شما شامل قطر و هر‌گونه بیضی شدن، فشار کاری و جزئیات سایت را اندازه‌گیری و بررسی کند. ما بسته به نیاز شما می‌توانیم کار روی هر سازه‌ای را سریعاً آغاز کنیم یا دامنه‌ای از گیره‌های تعمیری و اتصالات لوله‌مان را برایتان فراهم کنیم.

  • گالری

در ین بخش عکس‌هایی را برای شما برگزیده‌ایم. اگر تمایل دارید عکس‌های بیشتری ببینید اینجا را کلیک کنید تا به گالری ما در flickr بروید یا پایین را کلیک کنید تا عکس‌های هر فرایند را جداگانه مشاهده کنید.

  • صنایع مرتبط با خدمت ما

مهندسان ما ما متخصصانی در سطح جهانی هستند. محصولات و خدمات در سال‌های متمادی و متناسب با دامنه‌ی هر لوله در هر صنعتی بسط و تکامل یافته‌اند. تکنیک‌های نوآورانه‌ی ما اجازه می‌دهند خدمات عملیاتی سوراخکاری تحت فشار را روی هر خط لوله‌ای بدون نیاز به هزینه‌های ناشی از خاموشی خط انجام دهند.

پاسخ دهید