لوازم های عملیات هات تپ

ماشین آلات هات تپ

 ماشین آلات عملیات هات تپ

مشخصات کوتینگ: فلنج آداپتورها با تلرانس بالای ما متناسببا کوتینگ‌های متنوع تأیید شده‌ی WRAS ساخته شده و برای آب شرب بسیار مفیدند. همچنین دامنه‌ای از کوتینگ‌ها برای فلنج آداپتورهای با تلرانس بالای ما وجود دارند که برای فاضلابها طراحی شده‌اند. با توجه به این که ما یک شرکت تخصصی در زمینه کوتینگ ساخته‌ایم قادر به رفع سفارشات شما در زمینه‌ی کوتینگ هستیم.

مواد لوله‌کشی: ما می‌توانیم بسادگی فلنج آداپتورها با تلرانس بالا را برای تمامی خطوط لوله طراحی کرده و بسازیم. ما دارای سالهای متمادی تجربه در زمینه خطوط لوله در سراسر جهان بوده و در تمامی انواع خطوط انتقال حاوی مواد گوناگون کار کرده‌ایم. در صورت نیاز شما به مهندسان باتجربه ما، جهت بازدید خطوط لوله نیاز به مشاور با تیم مجرب فروش ما، بی درنگ با ما تماس بگیرید.

آداپتور فلنج میانجی

بررسی اجمالی: آداپتور فلنج میانجی بمنظور اتصال فیتینگ‌های فلنجی یا لوله فلنجی به نری انتهای لوله، و مناسب با لوله‌هایی با قطر‌های خارجی متنوع ساخته می‌شود. این ابزار برای سیستم‌های لوله‌کشی با قطرهای داخلی و خارجی متنوع طراحی می‌شود.

ما همراه با تمامی جزئیات هر فلنجی می‌توانیم دامنه‌ای از خصوصیات فلنج نظیر NP10، NP16، NP25 و ANSI را تولید کنیم. مهندسان حاضر در سایت ما می‌توانند در سایت شما حضور یافته و لوازم دقیق حصول اطمینان از فیتینگ مستحکم در مقابل نشتی با بالاترین کیفیت را بدست آورند.

قطر بزرگ: مراکز کارگاهی ما توانایی ساخت آداپتور فلنج‌های میانجی در تقریباً تمامی قطرها رادارا هستند. قابلیت ما در ساخت به ما اجازه می‌دهد در تمامی ابعاد محصولاتی با کیفیت و همسان فراهم کنیم. برای رفع مشکلات خطوط لوله با قطر بزرگ، بی‌درنگ با ما تماس گرفته و اجازه دهید تخصص خود را به شما ارائه دهیم.

پاسخ دهید