خطوط گاز و عملیات هات تپ

خطوط گاز و هات تپ

خطوط گاز و عملیات هات تپ

 

لوله‌های بیضی شکل: اگر خطوط لوله شما در شرایط پیچیده‌ای بوده و دارای اشکال بیضی شکل باشند، ما توان تولید گیره‌های چدنیمتناسب با  آن‌ها را نیز داریم. ما برای اطمینان از اتصال دقیق گیره‌های تعمیری می‌توانیم مهندسان متخصص خود را برای اندازه‌گیری لوله‌های شما و ساخت گیره فولادی مناسب و دقیقاً متناسب با نیاز شما بفرستیم.

مواد لوله‌کشی: ما می‌توانیم بسادگی گیره‌های چدنی را برای تمامی خطوط لوله طراحی کرده و بسازیم. ما دارای سالهای متمادی تجربه در زمینه خطوط لوله در سراسر جهان بوده و در تمامی انواع خطوط انتقال حاوی مواد گوناگون کار کرده‌ایم. در صورت نیاز شما به مهندسان باتجربه ما، جهت بازدید خطوط لوله نیاز به مشاور با تیم مجرب فروش ما، بی درنگ با ما تماس بگیرید.

Lead run repair joint

بررسی اجمالی: گیره‌های تعمیری نری و مادگیما هنوز هم راهی ساده برای انسداد نشتی‌لول یا اتصالات لوله به شمار می‌روند. مهندسی ما از یک سیل لاستیکی در دور اتصال، و دو اتصال فلنجی که به هم گره زده شده‌اند استفاده می‌کند تا سیل را فشرده کند و نشتی متوقف شود.

این گیره‌ها هزینه‌های ناشی از خاموشی خط را رفع کرده و در حالی که خط دارد تحت فشار کار می‌کند به راحتی نصب و راه‌اندازی می‌شوند.

اگزوز تعمیر کپسوله‌سازیencapsulating repair muffler

بررسی اجمالی: اگزوز‌های تعمیری کپسوله‌سازی ما فراهم‌کننده‌ی راهکارهایی امتحان شده برای تعمیر اتصالات آسیب‌دیده‌ی لوله می‌باشند. دو نصفه‌ی تیوب خارجی حول ناحیه‌ی آسیب‌دیده مستقر و به هم پرچ می‌شوند. هر طرف از طوقه‌ها به یک سیل پلاستیکی متصل می‌شود تا از استحکام در مقابل نشتی اطمینان حاصل شود.

پاسخ دهید